Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 


Aktualności


Dożynki 2014
Foto
Foto
Foto
Święto Plonów

Jak zwykle, o tej porze roku przyszedł czas na rolnicze świętowanie.

Dożynki - najpiękniejsze święto rolników będące ukoronowaniem naszego całorocznego trudu, obchodzone po zakończeniu najważniejszych prac polowych i zebraniu plonów, głównie plonów zbóż. Jest to prastara i głęboko zakorzeniona w kulturze i mentalności polskiej wsi uroczystość. Mimo zmian zachodzących w ciągu lat na naszej wsi istota Dożynek pozostaje taka sama - dziękczynienie za plony, radość z owoców ciężkiej pracy rolnika, szacunek dla chleba.

Również u nas, w naszej firmowej kaplicy, w "Agrocentrum" 04.10.2014 o godzinie 15.00 odbyła się Dożynkowa Msza św. Większość pracowników wraz z osobami towarzyszącymi uczestniczyła w celebrze, na której dziękowaliśmy za plony i pracę... 

"Kiedy nasze zboże u naszego progu
Trzeba za to wszystko podziękować Bogu
Ten wianek uwity to przecież Dar Boski
Niechże się rozwieją wszystkie nasze troski". 

Po nabożeństwie wszyscy przejechaliśmy do nowych obiektów Parku Miniatur Sakralnych w Olszowej, gdzie w reprezentacyjnej sali konferencyjnej "Pod Złotym Rogiem" odbyła się druga część świętowania. Na wstępie kilka słów wygłosił prezes Agrocentrum Sp. z o.o. - pan Aleksander Materla, który podziękował wszystkim za wkład w rozwój firmy. Następnie raczyliśmy się bardzo smaczną śląską kuchnią, a przy akompaniamencie dwóch DJ'ów trwały huczne zabawy taneczne na parkiecie. Ponadto wszyscy goście mogli zwiedzić również nowo otwarty kompleks Parku Miniatur Sakralnych, park linowy, bawialnię i pensjonat. Efekt jest imponujący, pokazuje ogrom prac budowlanych jakie zostały przeprowadzone. 

Na zakończenie, chcielibyśmy złożyć wszystkim rolnikom najlepsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności, a przede wszystkim życzymy wysokich plonów i satysfakcji z prowadzenia tej, jakże ciężkiej działalności.

Zarząd i załoga Agrocentrum.Aktualności

Demo Tour 2015
CASE IH - AF 8240


Akcja
Nowe finansowanie maszyn


Ciężkowice
Dzień Buraka Cukrowego

 
Podstrony:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 

 
Olszowa, ul. Księży Las 1, 47-100 Strzelce Opolskie
tel. + 48 77 405 68 00 - 20, fax + 48 77 405 68 88
e-mail: sekretariat@agrocentrum.net
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS