Aktualności

Aktualności oraz przydatne informacje.

Oferta pracy: przedstawiciel handlowy (woj.Śląskie)

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy do współpracy
z gospodarstwami rolnymi

Praca w terenie – województwo śląskie

Obowiązki osoby zatrudnionej na w/w stanowisku:

  • praca w terenie (Gliwice, Żory, Jastrzębie, Pszczyna, Cieszyn, Bielsko, Tychy)
  • sprzedaż środków do produkcji rolnej,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami,
  • doradztwo w zakresie ochrony i nawożenia roślin,
  • realizacja powierzonych zadań.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie preferowane rolnicze,
  • mile widziany staż pracy w gospodarstwie rolnym lub firmie w branży rolnej,
  • wiedza z zakresu uprawy roślin,
  • łatwość budowania relacji z klientami,
  • kreatywność w rozwiązywaniu problemów,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność, samodzielność.

W zamian oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • realną możliwość zdobycia dodatkowej wiedzy i podniesienia kwalifikacji poprzez szereg profesjonalnych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • samochód i telefon służbowy.