Aktualności

Aktualności oraz przydatne informacje.

Pierwsze cyfrowe targi stworzone dla rolników !

Wydarzenie YOUNIVERSE to nie tylko wirtualne targi, to nie tylko wciągające doświadczenie, to także doświadczenie informacyjno-rozrywkowe, którego jeszcze nie było.

Dzięki najnowocześniejszej technologii naszego cyfrowego świata odkryjesz produkty z nowej perspektywy, weźmiesz udział w wystąpieniach pracowników marki, obejrzysz prezentacje produktów i uzyskasz dostęp do cyfrowych konwencji.

Nie musisz używać wyobraźni, ponieważ poczujesz się jakbyś tam był.

Znajdź nowe możliwości dzięki tej cyfrowej podróży, podczas której będziesz mógł odkryć najnowocześniejsze technologie, spotkać największych ekspertów w tej dziedzinie i wiele więcej.

W każdym obszarze dotyczącym marki będziesz mógł zapoznać się z gamą produktów i dostępnymi rozwiązaniami, a także zagłębić się w zalety produktów w codziennym rolnictwie, dowiedzieć się, jakie zastosowania obejmuje i posłuchać doświadczeń rolników.

Będziesz mógł dowiedzieć się o trendach technologicznych w rolnictwie za pośrednictwem YOUNIVERSE TV, gdzie prezentowane będą treści podzielone na TRENDY (TRENDS), TECHNOLOGIE (TECH), ROZMOWY (TALKS). Obejmuje to wywiady, recenzje produktów i rozmowy z ekspertami
branżowymi i rolnikami. Cykl angażujących warsztatów zostanie poprowadzony przez znawców marki lub grupy zewnętrzne, takie jak CEMA, the European Agricultural Machinery Association, DLG, przedstawicieli branży rolno-spożywczej, i innych.

Już czas dołączyć do YOUNIVERSE i zanurzyć się w rolniczym świecie w całkiem nowy sposób. Niewiarygodne i wciągające doświadczenie współczesnego rolnictwa! To pierwsze targi cyfrowe, czyli przyszłość nowego rolniczego świata.