Aktualności

Aktualności oraz przydatne informacje.

CASE IH DOSTAWCĄ CIĄGNIKÓW I ŁADOWAREK TELESKOPOWYCH
NA „POTATO EUROPE”

Rittergut Bockerode ponownie będzie gościć ważną wystawę plenerową poświęconą
łańcuchowi wartości ziemniaka / Case IH będzie ponownie wyłącznym dostawcą ciągników podczas edycji 2022.

Wystawa „Potato Europe” wraca w tym roku, w dniach 7 i 8 września 2022, jako przełomowe wydarzenie i kluczowe miejsce spotkań przedstawicieli branży ziemniaczanej. Podobnie jak w 2018 roku, jako wyłączny dostawca ciągników i ładowarek teleskopowych, marka Case IH zorganizuje praktyczne pokazy, które będą główną atrakcją targów odbywających się w posiadłości Rittergut Bockerode nieopodal Hanoweru, w Niemczech. Ciągniki Case IH po raz kolejny wprowadzą na te targi odrobinę „RED POWER” zarówno podczas pokazów maszyn w terenie, jak i za kulisami. Na tegorocznych targach „Potato Europe” markę będzie reprezentować ponad 30 modeli ciągników Farmall 100 C, Luxxum, Vestrum, Maxxum, Puma i Optum AFS Connect oraz kilka ładowarek teleskopowych Farmlift.
„Nasz entuzjazm związany z tymi targami nabrał w tym roku zupełnie nowego wymiaru. Musimy mieć świadomość kruchości globalnych łańcuchów dostaw i nie mam na myśli jedynie niedoboru półprzewodników z Dalekiego Wschodu. Nie tylko ciągłość dostaw produktów rolnych jest zagrożona rosnącymi kosztami czy wojną na Ukrainie. Dla nas oznacza to, że wydajność, efektywność i precyzyjna praca naszych maszyn oraz naszych rozwiązań z zakresu rolnictwa precyzyjnego są ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej”, podkreśla dr Daniel Fischer, Head of Marketing at Case IH Germany.
Rozwiązania z myślą o licznych wyzwaniach.

To będzie piąta edycja „Potato Europe” w posiadłości Rittergut Bockerode. I po raz drugi marka Case IH bierze w niej udział jako wyłączny dostawca ciągników – podobnie, jak miało to miejsce podczas takich samych wiodących wydarzeń w Belgii i Holandii. „Dla nas te coraz bardziej popularne targi stanowią doskonalą okazję do zaprezentowania naszych wysokowydajnych maszyn w warunkach praktycznych przed publicznością specjalistów z tej branży. Optum, Farmlift, Vestrum, a właściwie wszystkie nasze modele cechują się takimi samymi parametrami: wysoką wydajnością, komfortowym środowiskiem pracy i maksymalną precyzją podczas wielu różnych zadań, a to obecnie niezbędne cechy w nowoczesnym rolnictwie. To zaledwie kilka z kluczowych elementów, jakie jako producent możemy oferować, aby zapewniać ciągłość dostaw dla Niemiec i Europy pomimo bieżącej sytuacji – nie tylko w zakresie produkcji ziemniaków, ale też w innych obszarach”, mówi dr Fisher.